ספר טלפונים

מועצה

אייל בלום
אייל בלום
ראש המועצה
מועצה אזורית ערבה תיכונה, ספיר, ד.נ. ערבה 86825
רויטל טריפלר
רויטל טריפלר
מנכ"לית מ.א. הערבה התיכונה, גזברית
אסנת מלול
מנהלת לשכת ראש המועצה
אלינור פרץ
מנהלת לשכת מנכ"לית המועצה
עלי דבסאן
מבקר המועצה
רועי פטריק
יועץ משפטי

גזברות

רויטל טריפלר
רויטל טריפלר
מנכ"לית מ.א. הערבה התיכונה, גזברית
גלית בר
עוזרת גזברית - גזברות
מורן אבינר -ריאטי
הנהלת חשבונות
דורית אלבז
הנהלת חשבונות

ועדת בנין עיר

אילנה בהגן
מהנדסת המועצה / ועדת בנין עיר
רפי גלעדי
מפקח מטעם היחידה הסביבתית והועדה המקומית / ועדת בנין עיר
אבלין ביטון
מזכירת מחלקת הנדסה והועדה לבניין עיר
נועה אזולאי בן גיגי
בודקת תוכניות
נורית כהן -שגב
מידענית ובודקת תוכניות/ ועדת בנין עיר

שרותים חברתיים

עדי לזר
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
ציפי אמבר
עובדת סוציאלית /המחלקה לשירותים חברתיים
סתיו טל
עובדת סוציאלית / מרכז טיפולי
נעה טלשיר
קב"סית , רכזת מצילה ורכזת טיפול בפרט
מרינה ריבקין
עובדת זכאות

תחבורה / ביטחון / תפעול / תברואה

אשר אלימלך
מנהל יחידת תחזוקה / תפעול
רפי אמסלם
הסעות
איציק כהן
אחראי רכבים
ברוריה לוי
מזכירת מח' תפעול / דואר
שמעון פחימה
אחראי פארק ספיר

חברה לפיתוח

נעמי בקר
מנכלי"ת החברה לפיתוח
גלי פיקר לוריא
גלי פיקר לוריא
מזכירת החברה לפיתוח
גלי כהן
פיתוח עסקי ותיירותי
יונתן נריסנה
מנהל מרכז ויידור
תיירות ערבה
מרכז מידע והזמנות
מעין אזולאי
מנהלת מחלקת העברות כספים
אביגיל ברטוב
עובדים לחקלאי הערבה
פריי שחר גסוראן
מתורגמנית - עובדים לחקלאי הערבה
מיכי מיור
רכזת מידע והזמנות
דלית נחום
שירות לקוחות - סלקום

מרכז משתלמים

חני ארנון
מנהלת מרכז המשתלמים
יעל מאיר
קשרי סטודנט חקלאי / מרכז משתלמים
טניה אקסלבנט
אם בית מרכז משתלמים
חיה קיסוס
מנהלת אקדמאית / מרכז משתלמים
קרן פוקס
מדייה וקשרי חוץ / מרכז משתלמים
ליהי כהן
תשלומים / מרכז משתלמים

טיסות ערבה

דלית נחום
אחראית טיסות

פיקוח ובינוי

כרמל גמליאל
מנהלת מחלקת בינוי ותשתיות / פיתוח ובינוי
מור זילברשטיין
מתאם פעילות פיתוח / פיתוח ובינוי
גדי גוהר
גדי גוהר
מנהל יחידת בניה ורכז נגישות / פיתוח ובינוי
רמי ליבנה
מנהל יחידת תשתיות / פיתוח ובינוי
ליאת אלמקייס
ליאת אלמקייס
מזכירת אגף פיתוח ובינוי
מיכל עמירן
אחראית תכנון והיתרים

מחלקת חינוך

שלומית גיל טיין
מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי (שפ"ח)
דר' עודד קינן
מנהל חממת ערבה
איתמר קרמר
מנהל תיכון שיטים דרכא
נחמה וייסמן
מנהלת ביה"ס היסודי
עדי לב
מנהלת מחלקת נוער
עמית מאיר
רכז תכנית אדם ואדמה
אורית קלומק
רכזת חינוך צוקים - ספיר

מתנ"ס

אילנית אפשטיין
אילנית אפשטיין
הנהלת חשבונות
ליבנית ברקן
רכזת קהילה תומכת
רומן מורדכוביץ
רכז מוזיקה
אורנה אסף מלכה
רכזת ביה"ס למחול
דוריס שיר / צופית לזראה
רכזת תרבות ואירועים / ממלאת מקום
עירית רווה שחר
רכזת הגיל השלישי ובריאות
פני בן-דוד
רכזת טלוויזיה קהילתית
אלת סימון
מנהלת הספרייה האזורית
נדב ברקוביץ
אב בית

נוער

עדי לב
מנהלת מחלקת נוער
אבשלום פרג הנדל
רכז תנועת הנוער
שירן מקסימוב
מדב"ית חצבה
אור מאיר
מד"ב ספיר
נטע שורר
מדב"ית צופר
יובל נעים
מדב"ית פארן
תומר שיינפלד
מד"ב צוקים
איתמר לוי
גרעין עודד
איתי ברטוב
גרעין עודד
אריאל אבני
גרעין עודד
שחר ניפוסי
גרעין עודד
כרמל אפריאט
גרעין עודד

רפואה וחירום

אלעד סקר
מפקד יח' חילוץ ערבה
הקפצה של היחידה דרך מוקד 100 - משטרה או דרך מש"ק ערבה (משטרה) - צ'ארלי ביטון טלפון 052-4260100 (vpn 0100 ) או 050-6273033
יורם ריאטי
מפקד צוות התערבות

משטרת ישראל

צ'רלי ביטון
מש"ק משטרה
ניידים נוספים: 050-6273033 , 057-7490071

רפואה

דר' אודי הר-שמש
רופא אזורי
מושב צופר 55 ד.נ. ערבה
מוקד רפואה דחופה

מרפאה ספיר
אחות
פזיוטרפייה

דר' מיכאל ריבקין
רופא אזורי

מו"פ ערבה

בועז הורויץ
מנהל מו"פ ערבה
יניב בן פלאי
מנהל תחנת יאיר+ פרוייקט הזהב
דר' אביב דומבובסקי
מנהל מדעי, מכון וולקני
דודו קדוש
מנהל תחנת זוהר
רבקה אופנבך
רכזת תחום ירקות ואורגני
רמי גולן
רכז תחום בקרת איכות
דפנה הררי
רכזת תחום מטעים ותבלינים
אפי טריפלר
רכז תחום קרקע ומים
יאיר כהן
רכז תחום גידולי מים
שמעון פיבוניה
רכז תחום הגה"צ
מעיין פלוס-קטרון
רכזת פרחים
אסף בוקיש
רכז תחום מחשבים מידע ואינטרנט
אבי אושרוביץ
אחראי מחשוב ובקרה
חיים חזן
חוקר מיצוי צמחים
יריב ניניו
אחראי מרכז הפצה
טל זעירא
אחראית תחזוקה וחממות
יוסי חן
פקח ערבה נקייה
סבטלנה דוברינין
מדריכת הגנת הצומח /שה"מ
יאיר נישרי
מדריך פרחים / שה"מ
עדי סויסה
מדריכת ירקות / שה"מ
יורם צביאלי
מדריך ירקות
שבתאי כהן
מדריך ירקות
רביב קולה
פיתוח עסקי
חיים מי רון
טכנאי מיחשוב ובקרה ואחזקה כללית
דני פופר
חוקר/טכנאי חקלאות מים
דנית פרקר
טכנאית הגנת הצומח
קטרינה צעירי
טכנאית פרחים
מוטי אושרוביץ
טכנאי חקלאות מים
אנדריאה אנצמן
טכנאית חקלאות מים
רייצ'ל בן חמו
בדיקות
אורן בר לבן
טכנאי ירקות
סבטלנה גוגיו

טל גור
טכנאית גידולי מים
תום גרינוולד
טכנאי וחוקר
אנטולי יוסל
בדיקות מעבדה
רחל לויטה
טכנאית הגנת הצומח
שים ניב
מפזר

ירקות

רבקה אופנבך
רכזת תחום ירקות ואורגני
אורן בר לבן
טכנאי ירקות
יורם צביאלי
מדריך ירקות

חקלאות מים

יאיר כהן
רכז תחום גידולי מים
טל גור
טכנאית גידולי מים
מוטי אושרוביץ
טכנאי חקלאות מים
דני פופר
חוקר/טכנאי חקלאות מים
אנדריאה אנצמן
טכנאית חקלאות מים
תום גרינוולד
טכנאי וחוקר
חיים מי רון
טכנאי מיחשוב ובקרה ואחזקה כללית

פרחים

מעיין פלוס-קטרון
רכזת פרחים

בקרת איכות

קטרינה צעירי
טכנאית פרחים
רמי גולן
רכז תחום בקרת איכות
סבטלנה גוגיו

קרקע ומים

אפי טריפלר
רכז תחום קרקע ומים
עודד פרידמן
מדריך שירות שדה (קרקע ומים) - שה"מ

מטעים ותבלינים

דפנה הררי
רכזת תחום מטעים ותבלינים

הגנת הצומח

שמעון פיבוניה
רכז תחום הגה"צ
רחל לויטה
טכנאית הגנת הצומח
דנית פרקר
טכנאית הגנת הצומח

ערבה נקייה

רייצ'ל בן חמו
בדיקות
יוסי חן
פקח ערבה נקייה
שים ניב
מפזר
יריב ניניו
אחראי מרכז הפצה

מחשוב

אבי אושרוביץ
אחראי מחשוב ובקרה
אסף בוקיש
רכז תחום מחשבים מידע ואינטרנט

מו"פ מדעי

דר' עודד קינן
מנהל חממת ערבה

רשות ניקוז

הסוכנות היהודית

אורית אלקיים
מנהלת האזור
דפנה ברנע - רומנו
רכזת קשרי גומלין

ישובים

חצבה

טלי אוחיון
מזכירות
ד.נ. ערבה 86815
אשר לביא חצבה מרכז משק

הנהלת חשבונות חצבה

תמרים מהמדבר חצבה

טלי רוקח
הנהלת חשבונות
אבי שדה
מליאת המועצה
חצרן חצבה

נוי חצבה

ספריית חצבה
ספריה חצבה
ניל עוזר חצבה איש מים

מרפאה חצבה

ספיר

ברוך אושרוביץ
נציג הציבור
יואב מויאל
מליאת המועצה
רינה פרץ גל ספיר מזכירות

ד.נ. ערבה 86825

עידן

רועי גלילי
מליאת המועצה
שחר ליבנה עידן מזכירות

ד.נ.ערבה 86840
יובל ברזילי עידן מרכז משק

מרפאה עידן

עין חצבה

מזכירות עין חצבה

ד.נ. ערבה 8681000

עין יהב

קים אהרונסון-רובין
עין יהב גזברות
מיכאל אוחיון
עין יהב חצרן
איריס אייל
ספרייה
גן גורים גן גורים

גן ערבה גן ערבה

גן פרפר גן פרפר

גן פשוש גן פשוש

גן רימון גן רימון

טלי דורי
עובדים זרים
רונית בונדי לילי פיטן /
הנה"ח
מחסני השוק מחסני השוק
קופה ראשית
שומר עין יהב

דוד צור
פנצ'ריה
סיון קויפמן
מד"בית
שגיא קליין
מרכז משק
עומר קלמנסון
מוסך
אופרית קניון
מזכירות
ד.נ. ערבה 86820
יעל קרנדל
רכזת חינוך
יואב ראובני
נוי
גל רבין
אחראי מים
שחר שגיא
איגום כלים
שוש שירין
ארכיון
דליה תדיר
מועדון לחבר, דואר

פארן

גזברות גזברות

שירלי
עובדים זרים
שרה סיון
רכזת חינוך
גלעד ליבני
רכז משק פארן
גן סלעית

מדבית נוער פארן

מזכירות פארן
מזכירת ישוב
ד.נ. ערבה 86835
צרכניה פארן

שומר/ביטחון פארן

אהרון
חצרן
סטיב
נוי פארן
גן פשוש

גן צופית

צופר

איתן ליפשיץ
מרכז משק
טלי אמיתי צופר מזכירות

ד.נ. ערבה 8683000
פיטר רבין
מליאת המועצה
מרפאה צופר

צוקים

קובי דרשר
מזכיר הישוב
מזכירות צוקים

ד.נ. ערבה 8683300

רשות הטבע והגנים

הראל בן-שחר
פקח
מורן בקיש
פקח