חוברת חוגים

חוברת פעילויות וחוגים תשע"ח להורדה

 

לוח פעילויות וחוגים תשע"ח, כולל קישורים להרשמה

 

תיאטרון ערבה חדש 

שם קבוצה שם המדריך יום ושעות פעילות מחיר חודשי  קישור להרשמה

תיאטרון קהילתי ערבה
מגיל 19 ומעלה 

צופית לזראה ואביבה פז
+ סדנאות אומן מבחוץ

ב' 18:00-21:00
ניתן לשינוי בתאום עם המשתתפים

ללא עלות

עם התחיבות לעבודה רציפה 

תיאטרון קהילתי ערבה

תיאטרון נוער
כיתות ט' עד יב' 

מעין דובקובסקי

א' 15:30 - 18:00
תלוי במערכת בית הספר

280 ש"ח הרשמה - תיאטרונוער
חוג תיאטרון
כיתות ז'-ח'
מעין דובקובסקי ד' - 14:30-16:00
תלוי במערכת בית הספר
190 ש"ח הרשמה -תיאטרון ז'-ח'

פתיחת הקבוצות מותנית במינימום 10 משתתפים
 

טלוויזיה קהילתית

שם הקורס שם המדריך יום ושעות פעילות מחיר קורס קישור להרשמה
עריכה על תוכנת פרימייר פני בן-דוד בתאום עם המשתתף 750 ₪ הרשמה - קורס עריכה פרמייר
צילום מתחילים אלכס ליבק ד' 9:00-12:00 750 ₪ הרשמה - צילום מתחילים
צילום מתקדמים אלכס ליבק ד' 14:00-17:00 750 ₪ הרשמה - צילום מתקדמים

 

העשרה בספריה חדש

שם הקורס שם המדריך יום ושעות פעילות מחיר קורס קישור להרשמה
סדנת גנאולוגיה* יעקב בייאר ה', מדי שבועיים 17:00-19:00 600 ₪ הרשמה - סדנת גנאולוגיה
קורס סיפור תאטרון** עליזה בן-יהודה מרץ-יוני/ 14 מפגשים של 4 שעות 1000 ₪ הרשמה - סיפור- תיאטרון

* מינמום 8 משתתפים
** מינמום 10 משתתפים. יתכן שמוכר לגמול השתלמות.

חוגי אמנות 

שם קבוצה שם המדריך יום פעילות מחיר חודשי - 10 תשלומים בשנה   קישור להרשמה
ציור ילדים
ה'-ט'
סיליה יצחק

ג'
מיד אחרי בית הספר

₪ 280 הרשמה - ציור ילדים ה'-ט'
ציור נוער ח'-י' סיליה יצחק

ד' 15:00-16:30 

₪ 280 הרשמה - ציור נוער ח'-י'
ציור מתקדמים גיל שלישי סיליה יצחק ב' 17:00-19:00 ₪ 280 
 
הרשמה - ציור מתקדמים גיל שלישי
ציור - הגיל השלישי דרך הקתדרה סיליה יצחק ד' 9:00-11:00

 ₪ 140 
לגיל שלישי

הרשמה - ציור גיל שלישי קתדרה 

אמנות יצירתית
ו'-ט'

צופית גרגיר    ₪ 280  הרשמה - אמנות יצירתית 
קאמישיביי נאשויל ד' סיליה יצחק

ב' 
מיד אחרי בית הספר

₪ 150 הרשמה - קאמישיבי 


טיולים וסיורים 

שם קבוצה שם המדריך יום פעילות מחיר חודשי - 10 תשלומים בשנה קישור להרשמה
סיירות  ה' חוגי סיירות  ו' ₪ 98 הרשמה לסיירות ה'
סיירות ו'-ז' חוגי סיירות  ו' ₪ 98 הרשמה לסיירות ו'-ז'

סיירות
ח'-ט'

חוגי סיירות ו' ₪ 98 הרשמה לסיירות ח'-ט'
חוג משוטטים 
י'-יב'
טיולי שטח פעם בחודש - סופ"ש יקבע לפני כל טיול  

 

מוסיקה

שם קבוצה שם המדריך יום פעילות מחיר חודשי - 10 תשלומים בשנה קישור להרשמה
תופים  30 דקות אוהד גוטמן ג' ₪ 295 הרשמה -  תופים 30 דקות
תופים 45 דקות אוהד גוטמן ג' ₪ 440 הרשמה - תופים 45 דקות
תופים זוגי 45 דקות אוהד גוטמן ג' ₪ 220 הרשמה - תופים זוגי 45 דקות
כלי נשיפה* זוגי 45 אנטולי ורגוצקי ד', ה' ₪ 220 הרשמה - כלי נשיפה זוגי 45 דקות
כלי נשיפה* יחידני 30 אנטולי ורגוצקי ד', ה' ₪ 295 הרשמה - כלי נשיפה יחידני 30 דקות
כלי נשיפה* יחידני 45 אנטולי ורגוצקי ד', ה' ₪ 440 הרשמה - כלי נשיפה יחידני 45 דקות
כינור 30 דקות אשר בלכמן א' ₪ 295 הרשמה - כינור 30 דקות
כינור 45 דקות אשר בלכמן א' ₪ 440 הרשמה - כינור 45 דקות
כינור זוגי 45 דקות אשר בלכמן א' ₪ 220 הרשמה - כינור זוגי 45 דקות
צ'לו יחידני 30 דקות חנה בלכמן א' 295 ₪ הרשמה - צ'לו יחידני 30 דקות
צ'לו יחידני 45 דקות חנה בלכמן א' 440 ₪ הרשמה - צ'לו יחידני 45 דקות
פסנתר 30 דקות גלינה אוסטרובסקי א', ה' ₪ 295 הרשמה - פסנתר 30 דקות - גלינה
פסנתר 45 דק  גלינה אוסטרובסקי א', ה' ₪ 440 הרשמה - פסנתר 45 דקות - גלינה
פסנתר 30 דק דימה נייטר ד', ה' ₪ 295 הרשמה - פסנתר 30 דקות - דימה
פסנתר 45 דק דימה נייטר ד, ה' ₪ 440 הרשמה - פסנתר 45 דקות - דימה
הרכבים המורים למוסיקה בתיאום 80 ₪, ללא תשלום לתלמידי המרכז הרשמה - הרכבים
גיטרה זוגי 45 דק יאן נסימוב א', ב', ה' ₪ 220 הרשמה - גיטרה זוגי 45 דקות
גיטרה יחידני 30 דק יאן נסימוב א', ב', ה' ₪ 295 הרשמה - גיטרה יחידני -30 דקות
גיטרה יחידני 45 דק יאן נסימוב א', ב', ה' ₪ 440 הרשמה - גיטרה יחידני 45 דקות
מקהלה יואל סיון  ד' 210 ₪ הרשמה - מקהלה
פיתוח קול 30 דקות יואל סיוון ד' ₪ 290 הרשמה - פיתוח קול 30 דקות
פיתוח קול זוגי 30 דק יואל סיוון ד' ₪ 150 הרשמה - פיתוח קול זוגי 30 דקות
חליל צד זוגי 45 דק ענת טיברגר בן חיים ג', ה' ₪ 220 הרשמה - חליל צד זוגי 45 דקות
חליל צד יחידני 30 דק ענת טיברגר בן חיים ג', ה' ₪ 295 הרשמה - חליל צד יחידני 30 דקות
חליל צד יחידני 45 דק ענת טיברגר בן חיים ג', ה' ₪ 440 הרשמה - חליל צד יחידני 45 דקות
מפוחית, מלודיקה
יחידני 30 דקות
מארק אברמוביץ ד' 295 ₪ הרשמה - מפוחית יחידני 30 דקות
מפוחית, מלודיקה
יחידני 45 דקות
מארק אברמוביץ ד' 440 ₪ הרשמה - מפוחית יחידני 45 דקות
מפוחית, מלודיקה
זוגי 45 דקות
מארק אברמוביץ ד' 220 ₪ הרשמה - מפוחית זוגי 45 דקות
אורגן יחידני 30 דק' רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' ₪ 295 הרשמה - אורגן יחידני 30 דקות
אורגן יחידני 45 דק' רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' ₪ 440 הרשמה - אורגן יחידני 45 דקות
אורגנית זוגי 45 דק רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' ₪ 220 הרשמה - אורגנית זוגי 45 דקות
אורגנית יחידני 30 דק רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' ₪ 295 הרשמה - אורגנית יחידני 30 דקות
אורגנית יחידני 45 דק רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' ₪ 440 הרשמה - אורגנית יחידני 45 דקות
אורגנית קבוצתי 45 דקות 
(4-6 משתתפים)
רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' 130 ₪ הרשמה - אורגנית קבוצתי 45 דקות
אקורדיון יחידני 30 דק רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' ₪ 295 הרשמה - אקורדיון יחידני 30 דקות
אקורדיון יחדני 45 דק רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' ₪ 440 הרשמה - אקורדיון יחידני 45 דקות
תאוריית המוסיקה רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' חינם לתלמידי מרכז המוסיקה הרשמה - תאוריית המוסיקה 
תולדות המוסיקה רומן מורדכוביץ א',ג',ד',ה' חינם לתלמידי מרכז המוסיקה הרשמה - תולדות המוסיקה 

* קלרינט, סקסופון, חצוצרה, טובה, טרומבון, חלילית 

 

מועדון ילדי הבוסתן

שם קבוצה שם המדריך יום פעילות מחיר חודשי - 10 תשלומים בשנה קישור להרשמה
מועדון ילדי הבוסתן יום אחד יעודכן בהמשך 1 יום ₪ 250 הרשמה - מועדון ילדי הבוסתן יום אחד
מועדון ילדי הבוסתן- יומיים יעודכן בהמשך 2 ימים ₪ 410 הרשמה - מועדון ילדי הבוסתן יומיים
מועדון ילדי הבוסתן 3 ימים יעודכן בהמשך 3 ימים ₪ 470 הרשמה - מועדון ילדי הבוסתן 3 ימים
מועדון ילדי הבוסתן 4 ימים יעודכן בהמשך 4 ימים ₪ 580 הרשמה - מועדון ילדי הבוסתן 4 ימים
מועדון ילדי הבוסתן - חודש מלא יעודכן בהמשך 5 ימים 690 ₪ הרשמה - מועדון ילדי הבוסתן חודש מלא
מועדון ילדי הבוסתן- יום בודד* יעודכן בהמשך   ₪ 60 הרשמה - מועדון ילדי הבוסתן יום בודד*
בינתיים -ארוחת צהריים והמתנה    מפגש-1 שעה  ₪ 25  הרשמה - בינתיים

* יום בודד, בתאום מראש

מחול

שם קבוצה שם המדריך מס' ימים ושעות מחיר חודשי - 10 תשלומים בשנה קישור להרשמה
מחול גן חובה- א' צוות ביה"ס למחול 1 - 45 דקות 100 ₪ הרשמה - מחול גיל הרך
מסלול מלא - ב'-ג' צוות ביה"ס למחול 2 - 2.5 ₪ 300 הרשמה - מסלול מלא - ב'-ג'
מסלול מלא ד'-ה' צוות ביה"ס למחול 3 - 5-6 ₪ 350 הרשמה - מסלול מלא ד'-ה'
מסלול מלא - ו'-ז' צוות ביה"ס למחול 3 - 7 ₪ 400 הרשמה - מסלול מלא - ו'-ז'
מסלול מלא - ח'-ט' צוות ביה"ס למחול 3 -11 ₪ 460 הרשמה - מסלול מלא - ח'-ט'
מסלול מלא ח'-ט'
פרויקט מצטיינים
צוות ביה"ס למחול 3 -13 ₪ 480 הרשמה - ח'-ט' מצטיינים
מסלול מלא - י' י"ב צוות ביה"ס למחול 3 - 12 ₪ 480 הרשמה - מסלול מלא - י' י"ב
מסלול מלא - י' י"ב
פרויקט מצטיינים
צוות ביה"ס למחול 3 -14 490 ₪ הרשמה - י' י"ב  מצטיינים
מסלול street ב'-ג' צוות ביה"ס למחול 1 - 45 דקות 150 ₪ הרשמה - מסלול street ב'-ג'
מסלול street ד'-ה' צוות ביה"ס למחול 2 - 50 דקות 2X ₪ 300 הרשמה - מסלול street ד'-ה'
מסלול street ו'-ז' צוות ביה"ס למחול 2 -2  ₪ 320 הרשמה - מסלול street ו'-ז'
מסלול street ח'-ט' צוות ביה"ס למחול 2 - 2.5 ₪ 350 הרשמה - מסלול street ח'-ט'
מסלול street י' ומעלה  צוות ביה"ס למחול 2 - 2.5 ₪ 350 הרשמה - street י' ומעלה
מחול נשים     פרטים בהמשך  הרשמה - מחול נשים

 

ספורט

שם קבוצה שם המדריך יום פעילות מחיר חודשי - 10 תשלומים בשנה קישור להרשמה
כדורגל א'-ב' אופיר שלוש א',ד'
13:30-14:30
₪ 200  הרשמה - כדורגל א',ב'
כדורגל ג'-ד' אופיר שלוש א',ד'
14:30-15:30
₪ 200 הרשמה - כדורגל ג',ד'
כדורגל תחרותי- הפועל ערבה
ה'-ז'
אופיר שלוש א',ד'
15:30-17:00
350 ₪ הרשמה כדורגל תחרותי
אייקידו אברי ברטוב, יאיר לדרמן בתאום עם המדריך פרטים בהמשך הרשמה - אייקידו
כושר קרבי
י'-י"ב
רונן כהן, עמית מאיר יעודכן בהמשך 300 ₪ הרשמה - כושר קרבי
חדר כושר
מכיתה ז'
יהודה סבן, נטע ויט א',ג',ה' ₪ 200 הרשמה - חדר כושר
ג'ודו יעקב דרק א',ג' ₪ 240 הרשמה - ג'ודו
התעמלות אומנותית נטלי קולומיאסקי ב',ה' ₪ 190 הרשמה - התעמלות אמנותית
טניס -  א'-ג' יעודכן בהמשך א'
חצבה 16:15
 פארן 18:00
₪ 210 הרשמה - טניס א'-ג'
טניס - ד'-ו' יעודכן בהמשך א'
חצבה 16:15
 פארן 18:00
₪ 210 הרשמה - טניס ד'-ו'
טניס - ז' ומעלה יעודכן בהמשך

א'
פארן 19:00

₪ 210 הרשמה - טניס ז' ומעלה
טניס מבוגרים יעודכן בהמשך א'
פארן 19:00
₪ 210 הרשמה - טניס מבוגרים
טניס - פעמיים בשבוע        ₪ 320  הרשמה - טניס פעמיים בשבוע
כדורשת ד'-ו' לילך גוטפלד, ליז סהר א',ה'  ₪ 150 הרשמה - כדורשת ד'-ו'
כדורשת ז' ומעלה
ילדות,נערות,נשים
לילך גוטפלד, ליז סהר א', ה'  ₪ 150 הרשמה - כדורשת ז' ומעלה
כדורסל בנות
ז'-ח'
לילך גוטפלד ב',ה' 15:20 ₪ 300 הרשמה - כדורסל בנות
כדורסל א'-ב' אלון ברזילי ב', ד'
13:30-14:30
 ₪ 240 הרשמה - כדורסל א'-ב'
כדורסל ג'-ד' אלון ברזילי ב', ד'
14:30-15:30
 ₪ 240 הרשמה - כדורסל ג'-ד'
כדורסל ה'-ו' בנים    א' 14:30 עין יהב
ג' 13:30 ספיר
 ₪ 200 הרשמה  - כדורסל ה'-ו'בנים
כדורסל ה'-ו' בנות   א', ג'
13:30
 ₪ 200 הרשמה - כדורסל ה'-ו' בנות
כדורסל ילדים א'
ח'
רונאל תמים יום א' 16:30-18:00
יום ד' 15:00-16:30
₪ 300 הרשמה - כדורסל ילדים א'
כדורסל ילדים ב'
ז'
עופר גור

ב'- עין יהב
ד' - ספיר

₪ 300 הרשמה - כדורסל ילדים ב'
כדורסל נערים א'
י'
רונאל תמים ב', ה' 18:00 ₪ 300 הרשמה - כדורסל נערים א'
טריאתלון
ג' -ו'
רונן כהן ב',ה' 14:30 ₪ 300  הרשמה - טריאתלון ג'-ו'
טריאתלון
ז' ומעלה
רונן כהן ב', ה' 15:30 ₪ 300 הרשמה טריאתלון ז' ומעלה

 

 


תאריך עדכון אחרון של עמוד זה: 28/08/2017

תגובות

התחברו על מנת לפרסם תגובה
תגובתך התקבלה בהצלחה!