דלג לתוכן העמוד

נדחה - שקטק -קצב בתנועה - מופע לכל המשפחה

בתאריך: 17/05/2018

בשעה: 17:30

הוסף ללוח שנה 2018-05-17 17:30:00 2018-05-17 18:30:00 Asia/Jerusalem נדחה - שקטק -קצב בתנועה - מופע לכל המשפחה למידע מלא: https://www.arava.co.il/events/321/ אולם רוזנטל

באולם רוזנטל


האירוע נדחה - על מועד חדש תבוא הודעה 

קבוצת שקטק במופע בינלאומי מרהיב, סוחף ואנרגטי שיגרום לכם לרקוד!

המופע משלב מחול, מוסיקה חיה, מולטימדיה, הרבה קצב, אנרגיה והומור.

על במה גדולה עם תפאורת מתכת בת שלוש קומות ותזמורת בתוכה.

שניים עשר משתתפים נעים בקלילות בין קטעים מוסיקאליים קצביים, סגנונות ריקוד שונים ועבודת וידאו אינטראקטיבית.

50 ש"ח - רכישת כרטיסים באתר סמרטיקט ערבה


שקטק-קצב בתנועה הוא מופע מולטימדיה אנרגטי המשלב מחול, מוסיקה חיה, קצב והרבה הומור.

על במה גדולה עם תפאורת מתכת בת שלוש קומות ותזמורת בתוכה שניים עשר המשתתפים נעים בקלילות בין קטעים מוסיקאליים קצביים ,סגנונות ריקוד שונים ועבודת ווידאו אינטראקטיבית.
את "קצב בתנועה" קשה לקטלג...

בקטעים מסוימים הרקדנים מתופפים על גופם ,משתמשים במקלות ואבזרים כגון סירים ומחבתות לייצור צלילים תוך כדי תנועה, ובקטעים אחרים זזים הרקדנים באנרגטיות בסגנון עכשווי.
המופע בנוי כמסע לתוך עולם של צלילים ותמונות וויזואליות המתחיל בצלילים הפשוטים של תיפוף-גוף ומסתיים בתיפוף מאסיבי על תופים מוארים בעלי מראה עתידני.

"קצב בתנועה" נשען הרבה על תכנות תאורה מתקדם, עיצוב סאונד ושימוש אינטראקטיבי במסך ווידאו. בין סגנונות הריקוד במופע אפשר למצוא גם סטפס, היפ-הופ, ברייקדאנס ועוד. להקת הנגנים המלווה את המופע (תופים ,בס, קלידים) יוצרת מוסיקה מקורית וצליל חדש ומרגש.
 

בימוי צחי פטיש ודני רחום | מאת צחי פטיש
שחקנים קבוצת "שקטק"

מופע בינלאומי מרהיב, סוחף ואנרגטי שיגרום לכם לרקוד!
המופע משלב מחול, מוסיקה חיה, מולטימדיה, הרבה קצב, אנרגיה והומור. 
על במה גדולה עם תפאורת מתכת בת שלוש קומות ותזמורת בתוכה, שניים עשר המשתתפים נעים בקלילות בין קטעים מוסיקאליים קצביים, סגנונות ריקוד שונים ועבודת וידאו אינטראקטיבית. בין הקטעים במופע - תיפוף גוף, סטפס, היפ-הופ וברייקדאנס, ראפ, קטעי וידאו ואנימציה, תופים מוארים ועוד...
 

משך ההצגה: 70 דקות
מתאים לכל המשפחה
במופע "שקטק קצב בתנועה" יש משהו לכל אחד – הילדים והצעירים ברוחם יאהבו את ההומור והתנועה האנרגטית. לאלו שמבקרים בתיאטרון לעיתים קרובות יותר צפויה חוויה מלאת רעיונות חדשים ומקוריים המדגישים את הכוח הסוחף בהופעה חיה.

נדחה - שקטק -קצב בתנועה - מופע לכל המשפחה