פרסום באתר הערבה

לוח עסקים - פרסום חינמי של כל העסקים בתחומי הערבה התיכונה 

יש לכם עסק הנותן שרותים בערבה התיכונה?* פרסמו אותו לגמרי בחינם בלוח העסקים שלנו

טופס הצטרפות ללוח עסקים 

* שימו לב: חוץ ממקרים מאד חריגים, העסק צריך להיות ממוקם בתחומי המועצה האזורית הערבה התיכונה. לא יאושרו עסקים הממוקמים במקומות אחרים. 


הפרסום באתר הערבה נעשה בלוח המודעות של האתר

 

חדש בלוח המודעות:

לטובת קמפיין הקליטה בערבה נפתח מדור חדש: דיור בערבה. כל המודעות של השכרה / מכירת דירות בערבה התיכונה יתפרסמו רק שם. מעתה ועד להודעה חדשה פרסום דירות בערבה תיכונה ופרסום משרות רלוונטיות לתושבי הערבה התיכונה (במדור "דרושים") הוא בחינם. מודעות רלוונטיות נא לשלוח במייל ([email protected]. המודעות יתפרסמו לשבועיים. אם עדיין רלוונטיות - יש לפנות שוב 

מנויים ב"אינטרנט ערבה" ערבה יכולים לפרסם בעצמם. נא להקפיד לפרסם את מירב הפרטים:  גודל הדירה ורצוי גם מחיר נדרש. 

הפרסום זמין למנויים ב"אינטרנט ערבה" : מנויי ADSL או פרסום.  מי שאינו מנוי ומעוניין לפרסם - מוזמן לפנות אלינו - אפשר גם דרך "צור קשר" 

לוח המודעות שלנו השתכלל ונעשה זמין יותר:  מודעות אחרונות מופיעות ישירות בדף הראשי של האתר!

ועכשיו: לוח מודעות גם ביישומון

בעלי מנוי ב"אינטרנט ערבה" יכולים להרשם לאתר ולקבל הרשאות לפרסום במדורים הציבוריים: בתי עסק, יד שנייה, דרושים, ישובים, חוגים ושעורים, מציעים בחינם. 

לאחר ההרשמה, כאשר אתם מחוברים  (השם שלכם מופיע למעלה) הכנסו ללוח מודעות - ללוח המתאים  ולחצו על "פרסם בלוח". המודעה תופיע לאחר אישור שלה. 

הפרסום יכול לכלול טקסט (כותרת גדולה יותר + טקסט בגוף המודעה) + תמונה או לוגו + קישור לאתר ולכתובת דוא"ל. 

שימו לב! אם פרסמתם תמונה הכוללת טקסט - יש לתמלל אותה כדי לשמור על נגישות, או לחילופין לצרף גם קובץ PDF נגיש. 

למי שאינו מנוי ב"אינטרנט ערבה" קיימים שני מסלולי פרסום אפשריים:

  • פרסום חד פעמי, במחיר של 120 ש"ח + מע"מ לתקופה של עד שבועיים ו-200  ש"ח + מע"מ למשך חודש. התשלום בצ'ק, מזומן, העברה בנקאית או כרטיס אשראי. . צ'ק יש לרשום לפקודת החברה לפיתוח ובנין בערבה ולשלוח לכתובת: החברה לפיתוח, ספיר, ד.נ ערבה 86825 , לידי גילה טל. את החומרים לפרסום יש לשלוח בדוא"ל  והפרסום יעלה מיד עם קבלת התשלום.  
    הפרסום אינו כולל עבודת גרפיקה - אפשרי בתשלום נפרד.
     
  • רכישת מנוי שנתי שמאפשר פרסום ושינוי הפרסום באופן עצמאי, ע"י שם משתמש וסיסמא. עלות המנוי: למנוי ב"אינטרנט ערבה" (שהוא תושב ערבה): חינם!   לפרטיים:  50 ש"ח לחודש (600 ש"ח לשנה)  לעסקים וחברות: 80 ש"ח לחודש (960 ש"ח לשנה). כל המחירים לפני מע"מ. התשלום: במזומן / צ'ק לשנה מראש, או העברה בנקאית.   
    כל מי שעשה מנוי ומעוניין בכך, יכול לקבל גם תא דואר מוגן מוירוסים, בנפח 4 מגה, בערבה. יש לציין במפורש אם הינכם מעוניינים בתיבת דואר.

המעוניינים לשלם בהעברה בנקאית או בכרטיס אשראי  מוזמנים לפנות למשרד "אינטרנט ערבה"  בטלפון: 08-6592247 או בנייד 052-3665925 (לגילה). 
אפשר גם לפנות בפקס: 03-6845100.


תאריך עדכון אחרון של עמוד זה: 24/10/2021

תגובות

תגובתך התקבלה בהצלחה!
התחברו על מנת לפרסם תגובה