אודות מרכז קהילה ערבה

מרכז קהילה ערבה (מתנ"ס ערבה) הוקם בשנת 1978 בישוב ספיר, כעמותה ללא מטרות רווח המנוהלת על ידי הנהלה ציבורית.

אנו תופסים את תפקידו של המרכז כמקדם את התרבות הקהילתית בערבה. מתפקידנו לפתוח בפני כולם: ילדים, נוער ומבוגרים, מגוון של הזדמנויות ואפשרויות להרחבת האופקים, להתרוממות גוף ונפש, להתפתחות מקצועית ולהתמסרות לתחומי עניין שונים, מתוך התמדה, בהשקעת מאמץ ובשאיפה למימוש היכולות הטמונות בכל אחד. אנו סבורים שהתרבות אינה בגדר מותרות, היא בגדר הכרח. מילן קונדרה כתב פעם שהתרבות היא זיכרונה של קהילה, מצפונה המשותף, המשכיותה ההיסטורית והצורה שבה היא חושבת וחיה היא מכלול הערכים, האמונות והתפיסות בקהילה, ובאה לידי ביטוי בעשייה בתחומים המטפחים אומנות, מוסיקה, מחול, ספורט, תאטרון, מדע, ובדרך בה נעשים הדברים. 

מרכז הקהילה חרט על דגלו בראש ובראשונה להתנהל בדרך מקצועית בה צוות המרכז, רכזים ומדריכים הם מומחים בתחום אותו הם מלמדים ופועלים מתוך אחריות, כבוד ורגישות לזולת, מתוך יכולת להתאים את תכנית הלמידה והאימון לצורכי הפרט והקבוצה, מתוך יצירתיות ותעוזה ורצון לקדם את התחום עליו הם אמונים. 
פעילות המרכז באשר היא, מעודדת למעורבות ולתרומה לקהילה, לחיבורים ושיתופי פעולה שיכולים ליצור אתגרים חדשים. בהתאם לאמונות ותפיסות אלו נבנתה תכנית עבודת המרכז. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק פעיל בפעילויות השונות. 


יצירת קשר:

ימים ושעות עבודה: 
מזכירות מרכז קהילה ערבה:  ימים א, ב, ד 8:00-16:00, ימים ג, ה 8:00-13:00
מנהלה וריכוז מטבח:  א,ב,ד בין השעות 8:00-13:00

ליהי פחימה
מזכירת מרכז קהילה

תמי פבר
מנהלנית ורכזת "המטבח"
052-3666064


תאריך עדכון אחרון של עמוד זה: 29/03/2016

תגובות

תגובתך התקבלה בהצלחה!
התחברו על מנת לפרסם תגובה