דלג לתוכן העמוד

שיאצו ערבה / Aravatsu

חדר טיפולים נפלא באווירה ייחודית ונעימה בחצבה לאנשי הערבה, וגם לאורחי הערבה ולחברים.

שיאצו ערבה / Aravatsu מציע טיפולים המשלבים בין מזרח ומערב.
טיפולי השיאצו הייחודיים פותחו על בסיס איתן של היכרות מעמיקה עם אופן פעולת הגוף, בעיות רפואיות, ועקרונות הטיפול הרפואי המקובל, בשילוב עם אבחנה אנרגטית של הגוף על פי העקרונות של הרפואה הסינית המסורתית (TCM-Traditional Chinese Medicine).
כל טיפול מותאם למטופל/ת ומביא לאיזון אנרגטי התורם לרווחה גופנית ונפשית.
טיפולי השיאצו מתקיימים בביגוד מלא, נוח, גמיש ומשוחרר, לצלילי מוסיקה מרגיעה המעמיקה את איכות הרגיעה. במהלך הטיפולים נעשה שימוש לפי הצורך בכלים כמו כוסות רוח, Tiger/Lion warmer, מוקסה, כף גוואשה. הטיפולים יעילים להקלה במגוון מצבים גופניים ונפשיים.
רשימה קצרה לדוגמא תכלול: הצטננות, כאבי ראש, תסמונת קדם ווסתית (P.M.S) ומיגרנות, נוקשות ושרירים תפוסים, דלקות לא זיהומיות (כדוגמת כתף קפואה), בעיות עיכול ונשימה, מתח, חרדה וחוסר שקט, כאבי גב מפרקים ושרירים, חוסר רווחה רגשית, ומחלת היאפים.
ניתן לקבל טיפול כללי לשיפור הרווחה הגופנית והרגשית, או סדרת טיפולים לטיפול והקלה במצב בריאותי ספציפי.
שיאצו ערבה / Aravatsu מציע גם עיסויים מפנקים התורמים להפגת לחצים, לשחרור שרירים ולהתחדשות, להתרוממות הרוח ולהרגעת הנפש. העיסויים מבוססים על פרקטיקות שיאצו ומשלבים עיסוי ולחץ עדין בנקודות אקופונקטורה על גבי המרידיאנים (מסלולי האנרגיה) בגוף לשיפור ואיזון זרימת האנרגיה.
העיסויים מתבצעים בלבוש תחתון.
במהלך העיסויים נעשה שימוש בשמנים שונים – שמן זרעי ענבים, שמן שקדים, שמן שומשום ושמנים ארומתרפיים – בהתאם לטיפול ובהתאמה למטופל/ת.

מומלץ לתאם טיפולים באמצעות האתר: www.aravatsu.com וניתן גם טלפונית עם סיגל 052-3563906

חווית הטיפול בשיאצו ערבה היא חוויה שלמה של בריאות, איזון ורווחה. לקחת נשימה. לטפל בעצמך. בשבילך. בשביל כולם.


שעות פתיחה

שיאצו ערבה פועל מספר ימים בשבוע. בעת הזמנת טיפול באתר ניתן לבחור את היום והשעה המתאימים למטופל/ת. בין אם במהלך היום או בערב, תוכל/י בקלות למצוא שעה המתאימה לך.