ספר טלפונים

מועצה

אייל בלום
אייל בלום
ראש המועצה
מועצה אזורית ערבה תיכונה, ספיר, ד.נ. ערבה 86825
רויטל טריפלר
רויטל טריפלר
מנכ"לית מ.א. הערבה התיכונה, גזברית
אסנת מלול
מנהלת לשכת ראש המועצה
אלינור פרץ
מנהלת לשכת מנכ"לית המועצה
עלי דבסאן
מבקר המועצה
רועי פטריק
יועץ משפטי

גזברות

רויטל טריפלר
רויטל טריפלר
מנכ"לית מ.א. הערבה התיכונה, גזברית
גלית בר
עוזרת גזברית - גזברות
מורן אבינר -ריאטי
הנהלת חשבונות
דורית אלבז
הנהלת חשבונות

ועדת בנין עיר

אילנה בהגן
מהנדסת המועצה / ועדת בנין עיר
רפי גלעדי
מפקח מטעם היחידה הסביבתית והועדה המקומית / ועדת בנין עיר
אבלין ביטון
מנהלת הועדה לבניין עיר
נועה אזולאי בן גיגי
בודקת היתרים
איילת נווה
מידענית ובודקת תוכניות/ ועדת בנין עיר
אלכסיי רנקוב
בודק היתרים ותוכניות
מיכל מור בן-יצחק
בודקת היתרים

שרותים חברתיים

דורית לוביש
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
ציפי אמבר
עובדת סוציאלית /מרכזת תחום זקנה
סתיו קרטגינר
עובדת סוציאלית / מרכז טיפולי
מרינה ריבקין
עובדת זכאות

תחבורה

רפי אמסלם
הסעות
איציק כהן
אחראי רכבים

תפעול

אשר אלימלך
מנהל יחידת תחזוקה / תפעול
שמעון פחימה
אחראי פארק ספיר
ברוריה לוי
מזכירת מח' תפעול / דואר

חברה לפיתוח

נעמי בקר
מנכלי"ת החברה לפיתוח
גלי פיקר לוריא
גלי פיקר לוריא
מזכירת החברה לפיתוח
יונתן נריסנה
מנהל מרכז ויידור
מעין אזולאי
מנהלת מחלקת העברות כספים
אביגיל ברטוב
עובדים לחקלאי הערבה
פריי שחר גסוראן
מתורגמנית - עובדים לחקלאי הערבה
תיירות ערבה
מידע תיירותי
מיכי מיור
רכזת מידע והזמנות
דלית נחום
שירות לקוחות - סלקום

מרכז משתלמים

חני ארנון
מנהלת מרכז המשתלמים
עמי עדיני
קשרי סטודנט חקלאי / מרכז משתלמים
טניה אקסלבנט
אם בית מרכז משתלמים
חיה קיסוס
מנהלת אקדמאית / מרכז משתלמים
נטע שני
מדייה וקשרי חוץ / מרכז משתלמים
ליהי כהן
תשלומים / מרכז משתלמים

טיסות ערבה

דלית נחום
אחראית טיסות

פיקוח ובינוי

כרמל גמליאל
מנהלת מחלקת בינוי ותשתיות / פיתוח ובינוי
מור זילברשטיין
מתאם פעילות פיתוח / פיתוח ובינוי
גדי גוהר
גדי גוהר
מנהל יחידת בניה ורכז נגישות / פיתוח ובינוי
רמי ליבנה
מנהל יחידת תשתיות / פיתוח ובינוי
ליאת אלמקייס
ליאת אלמקייס
מזכירת אגף פיתוח ובינוי
מיכל עמירן
אחראית תכנון והיתרים

מחלקת חינוך

דיתה בראונשטיין
מנהלת תיכון שיטים דרכא
חנה איטח - מזכירות תיכון
מזכירת תיכון
רז לחוביצר
מנהל ביה"ס היסודי
דליה שחר - מזכירות יסודי
מזכירות יסודי
שלומית גיל טיין
מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי (שפ"ח)
דר' עודד קינן
מנהל חממת ערבה
עדי לב
מנהלת מחלקת נוער
עמית מאיר
רכז תכנית אדם ואדמה
אורית קלומק
רכזת חינוך צוקים - ספיר

מתנ"ס

עירית גבעון-סלומון
רכזת קהילה תומכת
רומן מורדכוביץ
רכז מוזיקה
רועי דבוראי
ממלא מקום רכז ספורט
אורנה אסף מלכה
רכזת ביה"ס למחול
צופית לזראה
רכזת תרבות קייטנות ואירועים
עירית רווה שחר
רכזת הגיל השלישי ובריאות
פני בן-דוד
רכזת טלוויזיה קהילתית
אלת סימון
מנהלת הספרייה האזורית
נדב ברקוביץ
אב בית
תמר שנאן
רכזת מרכז גישור ודיאלוג

נוער

עדי לב
מנהלת מחלקת נוער
נעמה לוי
רכזת תנועת הנוער וחוגי סיירות
שירן מקסימוב
מדב"ית חצבה
אור מאיר
מד"ב ספיר
נטע שורר
מדב"ית צופר
יובל נעים
מדב"ית פארן
תומר שיינפלד
מד"ב צוקים
איתמר לוי
גרעין עודד
איתי ברטוב
גרעין עודד
אריאל אבני
גרעין עודד
שחר ניפוסי
גרעין עודד
כרמל אפריאט
גרעין עודד

רפואה וחירום

אורי לב
מפקד יח' חילוץ ערבה
הקפצה של היחידה דרך מוקד 100 - משטרה או דרך מש"ק ערבה (משטרה) - צ'ארלי ביטון טלפון 052-4260100 (vpn 0100 ) או 050-6273033
יורם ריאטי
מפקד צוות התערבות

משטרת ישראל

צ'רלי ביטון
מש"ק משטרה
ניידים נוספים: 050-6273033 , 057-7490071

רפואה

דר' אודי הר-שמש
רופא אזורי
מושב צופר 55 ד.נ. ערבה
מוקד רפואה דחופה

מרפאה ספיר
אחות
פזיוטרפייה

דר' מיכאל ריבקין
רופא אזורי

מו"פ ערבה

יניב בן פלאי
מנהל תחנת יאיר+ פרוייקט הזהב
דר' אביב דומבובסקי
מנהל מדעי, מכון וולקני
דודו קדוש
מנהל תחנת זוהר
רבקה אופנבך
רכזת תחום ירקות ואורגני
רמי גולן
רכז תחום בקרת איכות
דפנה הררי
רכזת תחום מטעים ותבלינים
אפי טריפלר
רכז תחום קרקע ומים
יאיר כהן
רכז תחום גידולי מים
שמעון פיבוניה
רכז תחום הגה"צ
מעיין פלוס-קטרון
רכזת פרחים
אסף בוקיש
רכז תחום מחשבים מידע ואינטרנט
אבי אושרוביץ
אחראי מחשוב ובקרה
חיים חזן
חוקר מיצוי צמחים
יריב ניניו
אחראי מרכז הפצה
טל זעירא
אחראית תחזוקה וחממות
יוסי חן
פקח ערבה נקייה
סבטלנה דוברינין
מדריכת הגנת הצומח /שה"מ
יאיר נישרי
מדריך פרחים / שה"מ
עדי סויסה
מדריכת ירקות / שה"מ
יורם צביאלי
מדריך ירקות
שבתאי כהן
מדריך ירקות
חיים מי רון
טכנאי מיחשוב ובקרה ואחזקה כללית
דני פופר
חוקר/טכנאי חקלאות מים
דנית פרקר
טכנאית הגנת הצומח
קטרינה צעירי
טכנאית פרחים
מוטי אושרוביץ
טכנאי ירקות
אנדריאה אנצמן
טכנאית חקלאות מים
רייצ'ל בן חמו
בדיקות
סבטלנה גוגיו

טל גור
טכנאית גידולי מים
תום גרינוולד
טכנאי וחוקר
אנטולי יוסל
בדיקות מעבדה
רחל לויטה
טכנאית הגנת הצומח
שים ניב
מפזר
דר' יעל בר-לבן
חוקרת, נמטודות
שירי צפדיה
טכנאית

ירקות

רבקה אופנבך
רכזת תחום ירקות ואורגני
יורם צביאלי
מדריך ירקות
מוטי אושרוביץ
טכנאי ירקות

חקלאות מים

יאיר כהן
רכז תחום גידולי מים
טל גור
טכנאית גידולי מים
דני פופר
חוקר/טכנאי חקלאות מים
אנדריאה אנצמן
טכנאית חקלאות מים
תום גרינוולד
טכנאי וחוקר
חיים מי רון
טכנאי מיחשוב ובקרה ואחזקה כללית

פרחים

מעיין פלוס-קטרון
רכזת פרחים

בקרת איכות

קטרינה צעירי
טכנאית פרחים
רמי גולן
רכז תחום בקרת איכות
סבטלנה גוגיו

קרקע ומים

אפי טריפלר
רכז תחום קרקע ומים
עודד פרידמן
מדריך שירות שדה (קרקע ומים) - שה"מ

מטעים ותבלינים

דפנה הררי
רכזת תחום מטעים ותבלינים

הגנת הצומח

שמעון פיבוניה
רכז תחום הגה"צ
רחל לויטה
טכנאית הגנת הצומח
דנית פרקר
טכנאית הגנת הצומח
שירי צפדיה
טכנאית
שירי רותם
טכנאית הגנת הצומח

ערבה נקייה

רייצ'ל בן חמו
בדיקות
יוסי חן
פקח ערבה נקייה
שים ניב
מפזר
יריב ניניו
אחראי מרכז הפצה

מחשוב

אבי אושרוביץ
אחראי מחשוב ובקרה
אסף בוקיש
רכז תחום מחשבים מידע ואינטרנט

מו"פ מדעי

דר' עודד קינן
מנהל חממת ערבה

רשות ניקוז

גל שני
עוזר מהנדס - רשות ניקוז
רשות הניקוז
מזכירת רשות הניקוז
רבקה יעקב
מנהלת משרד רשות ניקוז ערבה
מיכה סילבר
מנהל רשת, רשות ניקוז

הסוכנות היהודית

אורית אלקיים
מנהלת האזור
דפנה ברנע - רומנו
רכזת קשרי גומלין

ישובים

חצבה

יעל וינטר - מזכירות חצבה
מזכירות חצבה
ד.נ. ערבה 8681500
אשר לביא חצבה מרכז משק

הנהלת חשבונות חצבה

תמרים מהמדבר חצבה

טלי רוקח
גזברות
כפיר בן גיגי
נוי
דליה מעוז - ספריה
ספרנית ספריית חצבה
ניל עוזר
רכז ענף המים
מרפאה חצבה

עובדים זרים חצבה

מורן בן-דוד
רכזת גנים

ספיר

ברוך אושרוביץ
נציג הציבור
יואב מויאל
מליאת המועצה
רינה פרץ גל ספיר מזכירות
צמיחה דמוגרפית / מזכירת ספיר
ד.נ. ערבה 86825
גנים - ספיר

מרפאה ספיר
אחות

עידן

רועי גלילי
מליאת המועצה
יעל בוקס עידן מזכירות

ד.נ.ערבה 86840
יובל ברזילי עידן מרכז משק

הנה"ח עידן

מרפאה עידן

טאקו צרכנית עידן

עין חצבה

מזכירות עין חצבה

ד.נ. ערבה 8681000

עין יהב

קים אהרונסון-רובין
עין יהב גזברות
מיכאל אוחיון
עין יהב חצרן
איריס אייל
ספרייה
גן גורים גן גורים

גן ערבה גן ערבה

גן פרפר גן פרפר

גן פשוש גן פשוש

גן רימון גן רימון

טלי דורי
עובדים זרים
רונית בונדי לילי פיטן /
הנה"ח
מחסני השוק מחסני השוק
קופה ראשית
שומר עין יהב

דוד צור
פנצ'ריה
אורן בר-לבן
מרכז משק
עומר קלמנסון
מוסך
מזכירות עין-יהב נגה בן-יהושע
מזכירות
ד.נ. ערבה 86820
נעמה אבני
רכזת חינוך
מחסן עמיר עין יהב
חנות לחקלאי
עין יהב
אריאל שניידר
נוי
גל רבין
אחראי מים
שחר שגיא
איגום כלים
שוש שירין
ארכיון
דליה תדיר
מועדון לחבר, דואר
מיכל בראמי
מדב"ית עין יהב

פארן

גזברות גזברות

שירלי
עובדים זרים
שרה סיון
רכזת חינוך
גלעד ליבני
רכז משק פארן
גן סלעית

מדבית נוער פארן

מזכירות פארן
מזכירת ישוב
ד.נ. ערבה 86835
צרכניה פארן

שומר/ביטחון פארן

אהרון
חצרן
סטיב
נוי פארן
גן פשוש

גן צופית

צופר

איתן ליפשיץ
מרכז משק
טלי אמיתי צופר מזכירות

ד.נ. ערבה 8683000
פיטר רבין
מליאת המועצה
מרפאה צופר

הנהלת חשבונות מושב צופר

פלורה - עובדים זרים
עובדים זרים
בטחון אברי

נורמה - רכזת חינוך צופר
רכזת חינוך
גנים צופר

חצרן צופר – אופיר

ספריה/ארכיון – תמר ליפשיץ
ספרנית
פנצ'ריה / מיכונית – יגאל אפל

מוסך/טסטים – ג'מאל

מועדון חברים, דואר – שולה

נוי, צפריר
נוי
איכות הסביבה – עידו
איכות סביבה
איש מים – אמיר
אחראי מים
תמרים צופר

צוקים

אהוד שגב
מזכיר צוקים
מזכירות צוקים
ד.נ. ערבה 8683300
ד.נ. ערבה 8683300

רשות הטבע והגנים

הראל בן-שחר
פקח
מורן בקיש
פקח