טופס בקשת אישור תושבות

שימו לב: 
  • יתכן שהטופס לא יעבוד כראוי בדפדפן אקספלורר. עדיף להשתמש בכרום.
  • לפני מילוי הטופס יש להצטייד בצילום תעודת זהותצילום או סריקה של אישור מגורים בישוב ממזכירות הישוב. במידת הצורך גם דו"ח מים חודשי או שנתי, חוזה שכירות, תלוש משכורת אחרון. 
  • יכול לקבל אישור רק מי שמתגורר בערבה שנה ומעלה.
  • עדיף למלא את הטופס במחשב. למי שממלא מטלפון אנדרואיד שימו לב, שבמילוי תאריך אין צורך לגלול עד לתאריך, אלא להקיש על התאריך למעלה ואז לבחור תאריך ושנה.
  • טופס אישור תושבות מיועד להנחות מס. אינו כרטיס ערבה המיועד להנחות באילת!. להזמנת כרטיס ערבה לחצו כאן>>

1
פרטי המבקש/ת
2
משפחה וילדים
3
קופת חולים
4
תנאים ואישור

פרטי המבקש

 

 

 

מצב משפחתי

 

 

 

פרטי בן/בת זוג

 

 

ילדים

  יש לציין את פרטי מוסדות הלימוד של הילדים מתחת לגיל 18

ילדים
שם הילדמספר זהותתאריך לידהשם המוסד החינוכייישוב

 

פרטי קופת חולים

 

אישורים נדרשים

כל תושב, מלבד תושב ספיר - צריך להוסיף דו"ח מים חודשי או שנתי.

 

 


שוכר דירה וסטודנט מעל לגיל 25 נדרש להוסיף הוכחה שמרכז החיים שלו בערבה: תלוש משכורת ו/או חוזה שכירות 

  

תשלום

שם המוצר/שירותמחירכמות
אישור תושבות20 ₪
סה"כ לתשלום0
 

הצהרה ואישור התנאים

אני הח"מ מבקש/ת בזה מהרשות להמציא לי אישור תושבות לשם קבלת הנחת תושב מכוח סעיף 11 לפקודת מס הכנסה או סעיף 11 לחוק אזור סחר חופשי באילת (פטורים והנחות ממסים), התשמ"ה - 1985.

אני מצהיר/ה כי הפרטים שמסרתי לעיל הם מלאים ונכונים וידוע לי כי אני צפוי/ה לעונשים הקבועים בחוק בגין השמטה ומסירת פרטים לא נכונים. אני מצהיר/ה כי אני מתגורר/ת בפועל ביישוב המזכה, בני משפחתי מדרגה ראשונה (בן/בת זוג, ילדים) מתגוררים עמי ביישוב המזכה, מכלול קשרי המשפחתיים, הכלכליים והחברתיים מתנהלים בו. אינני מתגורר/ת ביישוב נוסף.

Browser not supported

הזכאות להנחה במס ניתנת לתושב קבוע של אחד מן היישובים המזכים בהנחה. התושבות נקבעת ע"י מספר מבחנים שהעיקרי בהם הוא מיקום "מרכז חייו" של התושב. כדי לוודא היכן מרכז חייך, אנו נזקקים למידע על מקום מגוריהם של בני משפחתך לרבות בן/בת הזוג, ילדים, הורים (לסטודנטים וצעירים רווקים), מקום עבודת בן/בת זוגך, ומיקום מוסדות החינוך בהם לומדים ילדיך. לפיכך עליך להציג בפני עובד/ת הרשות בנוסף לתעודת הזהות מסמכים עפ"י הדרישה כגון: חוזה שכירות (כשהדירה אינה בבעלותך), חשבון מים - בו מצויינים פרטי המבקש/ת וכתובת המגורים, סניף קופת חולים אליו את/ה ובני המשפחה משתייכים, וכד'. כל הפרטים הנ"ל נדרשים כחלק מהבקרות שמטרתן הבטחת מתן הנחה במס למי, ורק למי שאמנם זכאי/ת לה. אנו מודים לך על שיתוף הפעולה. לתשומת לבך: לאור פסיקת בית המשפט, נישום המנהל "מרכז חיים כפול" איננו זכאי להקלה במס המיועדת לתושב יישוב מזכה.

 

תגובות

תגובתך התקבלה בהצלחה!
התחברו על מנת לפרסם תגובה